100% maturanti

Dne 30. 5. 2024 proběhlo na Střední odborné škole Jana Tiraye Velká Bíteš slavnostní předání maturitních vysvědčení. Stalo se tak pomyslnou „sladkou“ tečkou za čtyřletým studiem žáků oboru Mechanik seřizovač.

Naposledy jsme se s nimi, jejich rodiči, učiteli a vedením školy setkali, abychom zhodnotili jejich studium na škole. Po úvodní řeči pana ředitele žáci převzali svá vysvědčení z rukou třídního učitele. Díky dosaženým výsledkům mohou být vzorem pro budoucí maturanty. Nejenže všichni žáci úspěšně zvládli státní a profilovou část maturitní zkoušky na první pokus, navíc z celkového počtu 12 z nich 5 prospělo s vyznamenáním. Nelze opomenout, že jeden žák uspěl ve všech částech MZ na výbornou.

Všem žákům blahopřejeme ke skvělým výsledkům a přejeme jim spoustu úspěchů ve studiu, osobním a profesním životě.

Bc. Jiří Ulman